Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Jesteśmy związani z radomskim rynkiem nieruchomości od 2007 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy tysiące transakcji i wyremontowaliśmy setki mieszkań i domów.

Od wielu lat wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań, których zakres obejmuje wymianę wszystkich instalacji, podłóg, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz stolarki okiennej, szpachlowanie ścian, a także układanie glazury i terakoty. Współpracujemy z firmami z branży remontowo-budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku. Poniżej znajdziesz listę naszych partnerów.

Pewność

Korzystając z usług naszej firmy unikasz uciążliwego procesu remontowego otrzymując gotowy lokal do zamieszkania. W trosce o bezpieczeństwo przy zakupie otrzymujesz dokumentację odbioru instalacji elektrycznej, gazowej
oraz wentylacyjnej wykonane przez specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia.

Bezpieczeństwo

Sprzedajemy tylko sprawdzone nieruchomości, bez zadłużenia, bez obciążeń prawnych. Kupując mieszkanie od naszej firmy masz pewność, że nie kupisz mieszkania z dzikim lokatorem, egzekucją komorniczą itp.